9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Україні затвердила Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу

Рада національної безпеки та оборони на засіданні розглянула та затвердила Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України.

Про це секретар РНБО Олексій Данілов розповів на брифінгу після засідання, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

“Першим питанням було розглянуто доповідь віцепрем’єр-міністра – (міністра) з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського та затверджено Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України”, – сказав Данілов.

За його словами, цей документ закладає такі важливі напрямки, як удосконалення системи стандартизації, уніфікації та управління продукції відповідно до стандартів НАТО.

“Стратегія передбачає створення агентства оборонних технологій і впровадження інноваційних проєктів, а також розвиток технологій відповідно до кращих практик, які сьогодні існують в світі”, – зазначив секретар РНБО.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Міністерство оборони України оприлюднило дані про програму ремонту автотехніки у 2021 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають