9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

Україна зберегла 11 місце в рейтингу світових експортерів озброєння

 • Обсяг експорту основних видів озброєнь України в 2016 році склав 528 млн дол., що забезпечило їй 11 місце в щорічному рейтингу світових експортерів озброєнь SIPRI.

  Про це йдеться в даних Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем миру (SIPRI).

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Економічна Правда

  За оцінками європейських експертів, в 2016 році Україна експортувала озброєнь на 52,86% більше в порівнянні з 2015 роком (347 млн ​​дол.), коли вона була на 11-й позиції в топ-рейтингу світових експортерів озброєнь SIPRI.

  За даними SIPRI, серед найбільших імпортерів українських озброєнь в 2016 році були РФ (32%, 169 млн дол.), КНР (17%, 90 млн дол.), Конго (16,3%, 86 млн дол.), Таїланд ( 12,7%, 67 млн ​​дол.).

  Раніше ми писали: Яку зброю і кому продає Україна?

  У структурі експорту основних видів озброєнь наводяться: літаки (196 млн дол., 37%), бронетехніка (145 млн дол., 27,5%), двигуни (168 млн дол., 31,8%), ракети (19 млн дол ., 3,6%).

  Трійку лідерів світового рейтингу SIPRI в 2016 році, так само як і в 2015, очолили США з експортом 9,894 млрд дол., РФ (6,43 млрд дол.), Німеччина (2,813 млрд дол.).

  За оцінками європейських експертів, в 2016 році Україна не імпортувала основні види озброєнь.

  Згідно з озвученими в січні ДК “Укроборонпром” даними, обсяг експорту озброєнь і продукції військового і спеціального призначення підприємствами державного концерну за підсумками 2016 виріс на 25% в порівнянні з 2015 роком – до 756 млн дол.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  Нацполіція отримала 8 службових мікроавтобусів Ford Transit

  Зокрема ключі та сертифікати на службові мікроавтобуси Ford Transit отримали поліцейські в Житомирській, Луганській, Одеській, Рівненській, Харківській,...

  Благодійний фонд «Повернись живим» передав на фронт 15 спостережних комплексів

  Благодійний фонд «Повернись живим» передав на фронт ще 15 мобільних спостережних комплексів. Передає Національний Промисловий...

  Київське підприємство виготовило грейферний мостовий кран для заводу “Енергія” (фото)

  Київський завод підйомно-транспортного обладнання спільно з фахівцями Шнейдер Електрик Україна, успішно здійснив проєкт з виготовлення, доставки та...

  У Житомирі в тестовому режимі запустили нову ТЕЦ на альтернативному паливі

  Теплоелектростанцію у Житомирі, котра працюватиме на подрібненій деревині, планують повноцінно запустити в роботу у грудні 2021 року.