9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Україна запропонувала Польщі спільну розробку нового комплексу ППО малої дальності

Польський популярний військовий журнал “Альтаїр” повідомив, що Україна запропонувала Польщі спільну розробку нового комплексу ППО малої дальності.

Повідомляється, що генеральний директор концерну Укроборонпром Роман Романов, офіційно запропонував польському міністерству оборони нову, спільну розробку системи протиповітряної оборони (ППО) малої дальності з використанням авіаційних ракет Р-27, яка проводиться київським підприємством “Артем”. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Военный Информатор

8 березня 2017 р Романов презентував заступнику міністра Bartoszowi Kownackiemu план створення прототипу системи ППО малої дальності, який отримав робочу назву Р-27 ADS (Air Defence System), підготовлений ДП «Артем».

Нова система ППО може отримати назву “Нарва” і включатиме в себе наступні компоненти польського виробництва: оглядовий радар, радіолокатор наведення ракет, мобільна стартова позиція, пасивна оптико-електронна система спостереження за повітряними цілями і стеженням за ракетою, система бойового управління і системи зв’язку між компонентами.

Відзначається, що перший демонстраційний пуск нової української ракети «Земля-Повітря» з використанням польської радіолокаційної станції призначено на Червень 2017 року. Потім планується подальше проведення спільних наукових досліджень і розробок за участю польських компаній Polską Grupą Zbrojeniową і приватного підприємства WB Electronics для початкової демонстрації системи в червні 2018 року, а також провести попередні випробування за участю представників Міністерства національної оборони Польщі в жовтні 2018 року.

Дослідне виробництво суб-компонентів системи за участю Polską Grupą Zbrojeniową, WB Electronics і ДП «Артем» передбачається почати влітку 2018 року з тим, щоб пройти військові приймальні випробування в листопаді 2018 року. Запуск масового виробництва передбачається з листопада 2019 року.

Останні новини:

Зараз читають