9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Україна зацікавлена у нових базах для відновлення техніки та будівництві патронного заводу

Міністр оборони Олексій Резніков під час онлайн-конференції «Будуємо разом» повідомив, що Україна зацікавлена у будівництві баз для ремонту комплектуючих західної техніки та патронного заводу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

Він зазначив, що зараз Україна отримала велику кількість новітнього озброєння, яке потрібно обслуговувати. Тому держава розглядає можливість для створення спільних підприємств для обслуговування техніки як у східній Європі, так і на території західної України.

“Сьогодні це величезний полігон, на якому будуть проходити випробування. А це означає, що технологічні речі, інноваційні рішення і пропозиції будуть тут мати попит. Тому утворення спільних підприємств, нехай навіть вони будуть розміщені спочатку в країнах східної Європи, але для України, нехай вони будуть розміщені на теренах західної України в захищених місцях, але це сьогодні вже реальний запит“, – сказав Міністр оборони України Олексій Резніков.

blank
Пересувна ремонтна станція на шасі IVECO для ЗСУ. Фото: «Повернись живим»

Він підкреслив, що існує “невичерпний перелік” всього, що пов’язано з підвищенням обороноздатності України. Це має спонукати сектор безпеки та оборони, а також бізнес-інвестиції.

“Створення баз із відновлення запчастин, різних комплектуючих для техніки та навіть патронного заводу є актуальним“, – зазначив він.

blank
БРЕМ-2 відремонтовані на потужностях ДП “Житомирський бронетанковий завод”

Олексій Резніков повідомив, що зараз до Сил оборони України у зв’язку з мобілізацією до 700 тисяч військовослужбовців ЗСУ, 90 тисяч – до Національної гвардії, 100 тисяч – Національна поліція та 60 тисяч прикордонників.

Таким чином нині понад 1 мільйон осіб забезпечують діяльність сектору оборони та безпеки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають