9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Україна відправляє до Таїланду останню партію з 13 танків «Оплот»

Найближчим часом Україна відправить до Таїланду останню партію з 13 танків «Оплот», що були замовлені ще у 2011 році.

Про це стало відомо зі слів Першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олега Гладковського, який зараз присутній у складі української делегації на виставці «Defense and Security 2017», що проходить у Бангкоку. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на inforesist.org

«Як відомо, з таїландською стороною у нас є контракт на постачання 49 танків «Оплот». Із радістю констатую, що незважаючи ні на що, Україна виконає свої зобов’язання перед нашим партнерами, та найближчим часом відправить для потреб Королівської армії Таїланду решту 13 одиниць бойових машин, які вже виготовлені українським підприємством «Завод ім. Малишева», та нині готуються до випробувань і підтвердження своїх характеристик», – зазначив О. Гладковський.

Під час візиту українська сторона провела переговори з віце-прем’єром, міністром оборони Таїланду і головнокомандувачем Королівської тайської армії. Крім того, під час зустрічей з керівниками оборонних відомств Таїланду обговорювалося питання про можливість створення сервісного центру для бронетанкової техніки, трансферу технологій та розширення напрямків співпраці в оборонній сфері.

В останні роки Таїланд виступає одним з найбільших імпортерів української бронетехніки в Південно-Східній Азії: тайською стороною закуплено понад 250 од. української бронетехніки, зокрема, БТР-3Е1 і ОБТ «Оплот». У 2010-2015 роках Україна поставила Таїланду 233 БТР-3E1 в рамках укладених у 2006 і в 2011 роках контрактів загальним обсягом близько $ 270 млн. У 2011 році Україна і Таїланд уклали контракт обсягом понад $ 200 млн на поставку в Таїланд 49 українських танків БМ «Оплот» нового покоління.

Останні новини:

Зараз читають