9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Україна та Шрі-Ланка поглиблюють співпрацю в оборонній сфері

Україна та Республіка Шрі-Ланка планують активізувати та розширити партнерство в оборонній галузі.

Така домовленість досягнута за підсумками зустрічі, яку керівники Укроборонпрому та Державної компанії «Укрспецекспорт», яка входить до складу Концерну, провели з Послом Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка в Україні (з резиденцією в Анкарі) Мохамедом Різві Хассеном.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу “Укроборонпрому”.

Під час зустрічі були представлені можливості та перспективи українського оборонно-промислового комплексу, а також обговорено подальший розвиток військово-технічної співпраці між нашими країнами.

Заступник генерального директора Укрспецекспорту Юрій Шрамко розповів про готовність підтримувати високу динаміку розвитку партнерства в рамках реалізації двосторонніх проєктів в авіаційній галузі, зокрема, про постачання, супровід експлуатації, ремонт і модернізацію техніки.

«Шрі-Ланка тривалий час є надійним партнером України у питаннях військово-оборонного партнерства, і ми в подальшому заінтересовані у розвитку двосторонніх відносин», – наголосив пан Шрамко.

Ланкійський Посол запевнив учасників зустрічі у незмінності прагнення своєї держави до зміцнення відносин з Україною у військово-технічній сфері та готовності обговорювати нові великі двосторонні проєкти.

blank
Військово-транспортний літак Ан-32Б ВПС Шрі-Ланки

Зазначимо, що у квітні 2021 року Україну відвідала військова делегація Шрі-Ланки на чолі з командувачем Військово-повітряних сил цієї країни, маршалом авіації Сударшаною Патираною. Під час візиту відбулася зустріч з керівництвом Концерну та ознайомлення з виробництвом і технологіями капремонту, модернізації та будівництва авіаційної техніки на підприємствах Укроборонпрому.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають