9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Україна та Польща у найближчі роки створять безпрецедентні проєкти в оборонній сфері

Польща є тренувальним і ремонтним тилом Збройних сил України, на цій основі у найближчі роки будуть створені безпрецедентні польсько-українські проєкти як у сфері оборони, так і в оборонній промисловості.

Таку думку висловив посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький в опитуванні Укрінформу «300 днів війни очима зарубіжних друзів», передає Національний Промисловий Портал.

«Пріоритетне значення (у взаємодії України та Польщі задля досягнення якнайшвидшої перемоги над країною-терористом росією – ред.) має співпраця наших збройних сил та оборонної промисловості. Польща є тренувальним тилом – зокрема, після створення Місії підтримки ЄС (EUMAM) – і ремонтним тилом Збройних сил України. Я переконаний, що в найближчі роки на цій основі будуть створені безпрецедентні польсько-українські проєкти як у сфері оборони, так і в оборонній промисловості», – зазначив дипломат.

blank
Випробування високоточних реактивних боєприпасів системи “Вільха-М”

Він додав, що Польща також стала бізнесово-промисловим тилом для України. У цьому контексті посол поінформував, що кілька тисяч українських компаній були змушені тимчасово перенести свою діяльність за межі України, у сфері торгівлі та виробництва створюється нова якість відносин між поляками та українцями.

«Те ж саме у сфері охорони здоров’я, освіти та культури. Величезне зло, яке принесли з собою росіяни, спровокувало ще більше добра. Тому я не сумніваюся в кінцевому успіху України та Польщі», – наголосив Ціхоцький.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають