9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Україна та Індонезія активізують співпрацю в оборонній сфері

Україна та Республіка Індонезія розвиватимуть партнерство у сфері безпеки та оборони. Така домовленість досягнута на зустрічі Вадима Ноздрі, генерального директора державної компанії «Укрспецекспорт», яка входить до складу Укроборонпрому, з делегацією Військово-повітряних сил цієї країни, під час її перебування в Україні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу концерну «Укроборонпром».

Пан Ноздря зазначив, що українська сторона готова підтримувати високу динаміку розвитку співпраці в рамках реалізації двосторонніх проєктів в авіаційній галузі, зокрема з ремонту та модернізації техніки. Під час зустрічі були підписані відповідні контракти.

«Індонезія тривалий час є надійним партнером України в питаннях військово-оборонної співпраці, тому ми зацікавлені в отриманні взаємної вигоди від розвитку військового та технічного потенціалу наших країн», – зауважив очільник Укрспецекспорту.

Основою розвитку військо-технічного партнерства є Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про співпрацю в оборонній галузі, в якій окреслені загальні принципи розвитку двостороннього співробітництва за напрямками, що становлять взаємний інтерес.

Сторони можуть спільно працювати й у сфері закупівлі озброєння та військової продукції в рамках спільних проєктів, виробництва, постачання ОВТ й інших товарів військового призначення, а також обслуговування, ремонту та модернізації озброєння.

blank

Зазначимо, що про співпрацю України та Індонезії в оборонній сфері ми писали й раніше. Так, у грудні 2020 року з’явилася інформація про зацікавленість закордонної сторони в придбанні українських радіолокаційних станцій 90К6Е від НВК “Іскра”, а також про підготовку контракту на закупівлю берегового мобільного ракетного комплексу РК-360МЦ “Нептун”.

blank
БТР-4М на вогневому рубежі в Індонезії / Фото: Dicky Asmoro, Handre Saleh

А у 2017 році підрозділи морської піхоти Індонезії отримали та протестували партію українських бронетранспортерів БТР-4М. Партія складалася з п’яти одиниць і наразі продовжує виконувати завдання у місцевих підрозділах. Подальші закупівлі БТР-4М індонезійською стороною не проводилися.

На нову версію БТР-4М встановили німецькі двигуни Deutz, а також вона отримала цілий пакет оновлень та модернізації, надаючи їй можливості використання як амфібії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають