9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Нова Армія: Україна створить власний навчальний центр військової розвідки

В Україні нарешті з’явиться свій власний сучасний навчальний центр розвідки. Про це повідомила прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МОУ), в понеділок, 30 липня.

Згідно з наданою інформацією, навчальний центр буде створено на базі 49-го окремого навчального розвідувального батальйону. На даний момент завершено підготовчий етап. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “ГУР МОУ

«Початку практичного створення навчального центру передувала кропітка робота із всебічного вивчення відповідного досвіду збройних сил провідних країн світу та реального опробування їхніх навчальних програм у військових частинах та підрозділах розвідки ЗС України» – зауважили у ГУР МОУ.

Новий навчальний центр дозволить підготувати на належному рівні не просто окремих фахівців, а й цілі підрозділи розвідки. Після початку практичної фази створення, центр, поступово, в кілька етапів, перейде до підготовки розвідувальних відділень, потім взводів та рот, і нарешті, батальйонів в повному складі.

blank
ГУР МОУ

У військовому відомстві зазначили, що вже зараз в новому центрі створені всі умови для навчання і проживання розвідників. Є навчальні класи та електронні тири, оснащені сучасним обладнанням, які дозволяють готувати на високому рівні фахівців будь-яких розвідувальних спеціальностей. Також створені комфортабельні умови для проживання і відпочинку особового складу. Крім того, почалося будівництво навчальних полів для комплексної підготовки підрозділів та створюються різноманітні смуги перешкод.

Останні новини:

Зараз читають