9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Україна разом з країною НАТО розгорнула спільне виробництво 120-мм мін

Державний концерн «Укроборонпром» та одна з країн-членів Північноатлантичного альянсу почали спільно виробляти міни калібру 120 мм.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення концерну.

Повідомляється, що нещодавно укладено контракт з Міністерством оборони України на постачання цих засобів ураження.

“120-мм міни виготовляються за сучасними технологіями. Виробничі потужності розосереджені, зокрема, їх частина розташована в одній з європейських держав”, – пишуть у пресслужбі «Укроборонпрому».

blank
Виготовлені «Укроборонпромом» та одною з країн НАТО мінометні постріли калібру 120-мм. Фото: «Укроборонпром»

У концерні запевняють, що боєприпас гарантовано уражає ворожу піхоту в радіусі від 25 м до 60 м, а розліт осколків може сягати 250 м. Крім цього, 120-мм міна здатна руйнувати інженерні споруди та легкоброньовану техніку.

“Загалом 120-мм міномет здатний вражати цілі на відстані до 7-ми кілометрів, а сучасними боєприпасами – у понад 8 кілометрів”, – зазначають в «Укроборонпромі».

blank
Виготовлені «Укроборонпромом» та одною з країн НАТО мінометні постріли калібру 120-мм. Фото: «Укроборонпром»

120-мм міномет є одним з найбільш розповсюджених в Україні видів артилерійської зброї та активно використовується у бойових діях проти російських загарбників.

blank
Українські військові зі 120-мм мінометом Mod. 63. Фото: 14-та бригада ЗСУ

Нагадаємо, раніше «Укроборонпром» розпочав за кордоном серійне виробництво 82-мм мінометних пострілів, які вже використовуються українськими військовими.

blank
82-мм міни українського виробництва О-832ДУ. Кадр з відео від Ukraine Weapons Tracker.

У концерні зазначають, що якщо 82-мм міна виготовляється за удосконаленою фахівцями підприємств Укроборонпрому технологією, руками співробітників підприємств Концерну, але за межами України, то 120-мм міна є спільним із західними союзниками продуктом-засобом ураження.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають