9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Україна пропонує Індії БТР-4 та ракетну систему Вільха з частковою локалізацією

ДК “Укроборонпром” спільно з українськими посадовцями пропонують військовим Індії вітчизняні бронетранспортери БТР-4 різних модифікацій та 300-мм ракетну систему Вільха з можливістю локалізації виробництва заданого озброєння в Індії.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Індійська сторона готова закупати українське озброєння та військову техніку, але за певних умов. У країні діє спеціальна програма – Make in India, яка передбачає локалізацію та часткове або повне виробництво певної техніки в країні, а потім її подальшу закупівлю для збройних сил чи інших структур. Саме тому більшість військової техніки, що закуповується Індією, збирається на території країни, або індійські комплектуючі використовуються на виробничих майданчиках постачальника. За такою програмою в Індії збирають російські винищувачі Су-30 та танки Т-90, німецькі протичовнові літаки Dornier Do 228 та іншу військову техніку.

Україна так само може приєднатися до програми Made in India, передавши певні етапи виробництва своєї техніки до цієї країни. Цей досвід буде не першим для нашої держави.

Раніше ми повідомляли, що Україна власними зусиллями запустила виробництво бронетранспортерів БТР-4 та САУ 2С1 у М’янмі. Для цього до цієї країни було поставлено спеціальну лінію, для зварювання корпусів бронетехніки. За собою ми залишили постачання деяких агрегатів та комплектуючих.

Таким же чином буде освоєно виробництво нової модифікації БТР-3 – БТР-3КШ в королівстві Таїланд.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають