9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Україна пропонує Чилі співробітництво в галузі створення безпілотних систем і кібербезпеки

blank
УкрОборонПром

Україна зацікавлена ​​в налагодженні ВТС з країнами латиноамериканського регіону, в числі потенційних партнерів розглядається, в тому числі, Чилі.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Авіація в Україні

Як повідомила прес-служба держконцерну “Укроборонпром”, можливості налагодження співпраці з чилійської стороною обговорювалися в ході минулих у рамках 11-ї міжнародної оборонної LAAD-2017 Defence & Security (Ріо-Де-Жанейро, Бразилія) переговорів української делегації з міністром оборони Чилі Хосе Антоніо Гомесом.

Головною темою зустрічі стала співпраця Чилі з Україною в сфері безпілотних систем, авіабудування і кібербезпеки, під час якої були визначені подальші кроки і потреби обох сторін і обговорені принципи подальшої співпраці, – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, перспективи налагодження регіонального ВТС будуть також предметом запланованих в рамках LAAD-2017 переговорів з офіційними представниками державних установ та силових відомств країн Латинської Америки, а також з провідними компаніями оборонно-промислового комплексу регіону.

LAAD International Exhibition and Conference on Aerospace & Defence Techology – Латиноамериканська виставка і конференція з авіакосмічної і оборонних технологій, проходить в Ріо-де-Жанейро з 1997 року раз на два роки, є найбільшою подією в галузі оборони і безпеки в Латинській Америці. Організатором виставки виступає британська Reed Exhibitions, що працює в тісному контакті з міністерством оборони Бразилії. За даними організаторів, в роботі проходить 4-7 квітня LAAD-2017 Defence & Security беруть участь близько 37 тис. Фахівців, 195 офіційних делегацій з 85 країн. У числі заявлених тем конференції в рамках виставки: “Актуальні питання корпоративної кібербезпеки”, “Гібридна війна в контексті Бразилії”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають