9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Україна продовжує імпортувати турецькі тепловізійні станції для ПТРК «Скіф»

У серпні 2020 року ДП СЗТФ «Прогрес» імпортувало з Туреччини 26 тепловізійних камер EYE-LR-S для приладів наведення протитанкових ракетних комплексів ДККБ «ЛУЧ».

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Тепловізійна камера EYE-LR-S, виробництва турецької компанії ASELSAN, встановлюється на ПТРК «Скіф» – експортну версію відомого комплексу «Стугна-П» і призначена для спостереження за тепловим профілем цілі в складі приладу наведення переносних протитанкових комплексів в нічних умовах або в умовах несприятливої ​​видимості, густого туману, суцільної задимленості тощо.

Тепловізійна камера EYE-LR-S з фільтрацією середньохвильового інфрачервоного діапазону випромінювання з перемінним полем огляду об’єктива від 1,4° до 28° – пасивний оптико-електронний контрольний прилад (прилад контролю за тепловим випромінюванням фізичних об’єктів в секторі оглядає простору) з можливістю телевізійного відображення теплової картини, в секторі огляду камери, на зовнішній монітор через провідний інтерфейс. Даний прилад не містить випромінюючих і радіоприймальних пристроїв.

blank
Фото: КБ Луч

Загальна ціна поставлених тепловізійних камер склала 1 мільйон 924 тисяч доларів.

Нагадаємо, ПТРК «Скіф» активно експортується до Саудівської Аравії та низки інших країн, а в жовтні минулого року було проведено успішні випробування українського комплексу в Пакистані.

До того ж торік з’являлася інформація про підготовку виробництва протитанкового ракетного комплексу «Скіф» у Туреччині.

Джерелоlivejournal.com

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають