9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Україна продемонструвала безпілотний тактичний комплекс «Фантом» з ПТРК на IDEX 2017 (відео)

СпецТехноЕспорт, який входить до складу ДК “Укроборонпром”, продемонструвала новий «Фантом» на IDEX 2017.

Розробники інтегрували систему протитанкові ракети “Бар’єр” в “Фантом”. З таким озброєнням, малопомітний і мобільний “Фантом” здатний вражати важкі і легкі броньовані цілі на відстані від 100 до 5000 метрів. Крім того, “Фантом” оснащений стабілізованою платформою для різних видів озброєння. Вогневі випробування “Фантом” зі встановленою кулемета калібру 12,7 мм підтвердили високу ефективність нового безпілотного тактичного комплексу.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Defence-Blog.

Гібридний двигун з повним привідом з незалежною підвіскою і гідравлічна гальмівна система забезпечує “Фантому” високу ефективність водіння, в тому числі і на піску. Зв’язок між центром управління та “Фантом” забезпечується за допомогою захищеного каналу радіозв’язку з дальністю до 10 км або по волоконно-оптичному кабелю довжиною 5 км.

За словами Павла Барбуля, директор “СпецТехноЕспорт”, оновлена ​​версія безпілотного автомобіля є демонстрація тільки одного з декількох варіантів завершення “Фантом”: “Метою даного проекту є розробка обладнання, яке може ефективно виконувати різні бойові місії при одночасній мінімізації ризиків для життя військовослужбовців”.

Нагадаємо, що була представлена ​​перша модифікація “Фантом” під час виставки озброєнь “Зброя та безпека 2016» в Києві. Залежно від комплектації, “Фантом” може виконувати вогневу підтримку наземних військ, вести розвідку і вести спостереження на блокпостах або кордоні, поставку обладнання та боєприпасів, евакуації поранених, а везти на собі джерело живлення, брати участь в розмінуванні. Крім того, “Фантом” може бути використаний в поєднанні з безпілотними літальними системами, які також буди представлені “СпецТехноЕспорт” на IDEX-2017.

Останні новини:

Зараз читають