9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Україна представила в Індії “Вільху” та президентський Ан-148

В Індії на міжнародній авіаційній виставці Aero India-2021 Україна представила свій стенд з військовою продукцією.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

У заході бере участь представницька українська делегація на чолі з Міністром оборони України Андрієм Тараном.

Також за участі Надзвичайного та повноважного посла України в Індії Ігоря Поліхи, генерального директора ДК «Укроборонпрому» Юрія Гусєва та заступника міністра стратегічних галузей промисловості Тараса Коваленка.

blank
Представники України на міжнародній авіаційній виставці Aero India-2021 в Індії. Лютий 2021. Фото: «Укроборонпром»

«Ми сьогодні проводимо цілу низку перемовин із керівництвом Збройних Сил Індії, з нашими іноземними партнерами, щоб просувати авіабудівну промисловість та розвивати ОПК України», – зазначає керівник Концерну Юрій Гусєв.

Виставковий стенд України, на якому представлені ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», ДП «Антонов», ДП «ФЕД», доповнює президентський літак Ан-148 державного авіаційного підприємства «Україна».

Серед ключових продуктів, які презентують іноземним партнерам, зокрема, транспортний літак Ан-178, багатоцільовий транспортний літак Ан-132, безпілотний літальний апарат PD-2.

Також було презентовано ракетний комплекс «Вільха», радіолокаційна станція 90K6E, авіаційна керована ракета класу «повітря-повітря» Р-27.

Ракетний комплекс «Вільха-М» – проєкт створення високоточних 300 мм реактивних боєприпасів з максимальною дальністю понад 120 км.

blank
Літак Ан-148-100В ДАП “Україна” на міжнародній авіаційній виставці Aero India-2021.

Нагадаємо, у січні 2021 року стало відомо, що Україна поставить Індії запасні частини для авіаційних ракет класу «повітря-повітря» Р-27.

«Ми маємо прямий великий контракт з Індією на постачання запасних частин до ракети Р-27, підписаний у листопаді 2020 року», – зазначили у ДАХК «Артем».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають