9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 17 Вересня, 2021

Україна представить модернізовані танки Т-84 під час святкування 26-ї річниці незалежності

 • Україна представить свої модернізовані танки у серпні під час параду в рамках 26-ї річниці незалежності України.

  ДП «Завод імені Малишева», який входить до концерну Укроборонпром, модернізували шість основних бойових танків Т-84. Цей танк є попередником новітніх танків “Оплот”. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Defence-Blog.

  «Т-84 насправді це той самий Оплот за своїми характеристиками,. але в той же час, вартість модернізованого Т-84 танка на порядок нижче, ніж виробництва танків Оплот», – сказав головний інженер харківського Завод імені Малишева Олександр Шейко.

  Перший прототип танку Т-84 відбувся у 1994 році, і в тому ж році було прийнято рішення побудувати ще кілька машин. Перший дослідний зразок Т-84 було створено 1994, того ж року було вирішено створити ще кілька машин, котрі згодом було всебічно перевірено на підприємстві і армійських полігонах. Вперше Т-84 був представлений в Об’єднаних Арабських Еміратах 1995 на міжнародній виставці військової техніки. Новий танк викликав зацікавлення у керівництва Пакистану, згодом було укладено угоду про поставку 320 нових Т-84 до Пакистану.

  Основне озброєння включає стабілізовану 125-мм гладкоствольну гармату KBA3 снаря подається за допомогою автомата заряджання карусельного типу і забезпеченою тепловою втулкою і витяжного екстрактором (ежектор гармати). Гармата стабілізована у вертикальній і горизонтальній площинах. Гармата має ствол швидкої заміни, які можуть бути змінені в польових умовах без необхідності демонтажу гармати з танка.

  Особливість танка це те, що вона забезпечена ПТКР, щоб дати можливість гарматі стріляти ракетою по лазерному наведенню, та ураження цілей до 5000 м.

  На сьогоднішній день, Завод імені Малишева починає поточний ремонт і модернізацію партії танків Т-84 для Збройних Сил України.

  Т-84 танк подальшого розвитку танка Т-80УД за допомогою установки, крім усього іншого, різних захистів вибухових реактивних броньових модулів, причому вони доповнені пасивним масивом броні, і більш досконалої система управління вогнем аналогічно встановлені на сучасних танках українського Оплот.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  Збройні сили України повністю змінять парк командно-штабних машин на нові та модернізовані зразки

  Підприємство "Телекарт-Прилад", яке входить до складу ГС "Ліга оборонних підприємств України", спільно з головним управлінням зв’язку Збройних...

  Міноборони відзвітувалось про закупівлю озброєння через агенцію НАТО за 2020 рік

  Міноборони оприлюднило звіт про закупівлі для Збройних сил України через Агенцію НАТО у 2020 році.

  НАН України проводить випробування супутника “Січ-2-30” на замовлення КБ “Південне”

  Український космічний апарат «Січ-2-30» проходить комплекс випробувань в установах Національної академії наук України.Передає Національний...

  Дарницький міст у Києві добудують до кінця 2022 року за 1 мільярд гривень

  ТОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада" виграло тендер на добудову Дарницького мосту в Києві сумарною вартістю 1,15 млрд...