9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Україна планує закуповувати БТР-4Е останньої модернізації

За словами міністра оборони Степана Полторака, з огляду на фінансовий ресурс, який Міністерство оборони отримало влітку, зараз проходить процедура підписання договорів і початок виробництва танків «Оплот»

Міністерство оборони планує значно збільшити фінансовий ресурс на модернізацію і закупівлю нової техніки, і не тільки українського виробництва.  Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак на своїй сторінці в Facebook. Повідомляє Національний промисловий портал.

По завершенню Міжнародної спеціалізованої виставки озброєння, яка відкрилася сьогодні в Києві, буде підписано контракт на закуплю БТР-4Е останньої модернізації. У цьому році були зроблені зміни в державне оборонне замовлення, і планується значно збільшити замовлення для Збройних Сил України на протитанкові ракетні комплекси “Стугна”, – написав він.

Крім цього, за словами міністра, зараз проходить процедура підписання договорів і початок виробництва танків «Оплот».

Якщо порівняти завдання, які стоять сьогодні перед Збройними Силами, і можливості, то ми укомплектовані технікою, яка дозволяє виконувати бойові завдання. Але ми всі розуміємо, що техніка повинна змінюватися, проходити модернізацію. Переваги, які ми бачимо на наступний рік, це – засоби протиповітряної оборони, протитанкові засоби, засоби радіоелектронної боротьби, безпілотні літальні апарати, інші напрямки, які значно підвищать рівень боєздатності наших Збройних Сил , – написав міністр.

Останні новини:

Зараз читають