9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 25 Лютого, 2021

Україна опрацьовує отримання від Великобританії великої кількості летальної зброї

 • Україна розраховує найближчим часом отримати реальну військову допомогу від Британії, в тому числі значний контракт на летальну зброю.

  Про це майбутній посол України в Британії Вадим Пристайко сказав в інтерв’ю “Європейській правді”. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Британський трек – унікальний. Він зараз стає дедалі важливішим, і не тільки для України. Це також наш дуже важливий безпековий партнер, від якого, я сподіваюсь, найближчим часом ми зможемо отримати реальну військову допомогу, сприяння в розвитку Збройних сил” – розповів Пристайко.

  “В тому числі йдеться про значний контракт на летальну зброю – не тільки придбання, а й виробництво в Україні, локалізацію” – уточнив він.

  Дипломат зазначив, що питання локалізації – це позиція нашого уряду, і, за його словами, вона справедлива.

  Ще в 2018 році під час візиту до Великобританії тодішній віце-прем’єр міністр з питань євроінтеграції Іванна Клипуш-Цинцадзе висловила зацікавленість у створенні в майбутньому можливостей для спільного виробництва зброї та військової техніки на території України за участі британських компаній.

  «Ми вважаємо, що українсько-британське військово-технічне співробітництво, особливо в галузі виробництва високотехнологічної зброї, може мати значний потенціал», – сказала тоді урядовець.

  До речі, Уряд Великої Британії вирішив створити новий фонд на 1 мільярд фунтів стерлінгів “для підтримки закордонних покупців товарів та послуг оборони та безпеки Великобританії”, про це у березні повідомляло видання The Guardian.

  Новий фонд Великобританії буде контролювати Export Finance, яка надає позики для допомоги іноземним країнам з економікою, що розвивається, щоб купувати британські товари та послуги.

  Уряд розглядає оборонну промисловість як одне з головних джерел надходжень в економіку Великої Британії. Департамент міжнародної торгівлі має команду спеціалістів зі сприяння продажу зброї у Великобританії.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Анонсовано будівництво нового аеропорту на Донбасі

  У 2021 році планується знайти місце для будівництва і розпочати проєктування аеропорту, який забезпечив би цивільне авіасполучення...

  Новий український авіадвигун Д-436-148ФМ сертифікують за два роки

  За найближчі два роки в області авіадвигунобудування ДП "Івченко-Прогрес" планує сертифікувати двигун Д-436-148ФМ для літака Ан-178, а також для подальшого розвитку лінійки...

  Будівництво корвету для ВМС України профінансують на 3,8 мільярда гривень

  Цьогоріч будівництво одного корвету для Військово-Морських Сил України Міноборони профінансує на 3,8 мільярда гривень.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Проєкт будівництва євроколії між Ужгородом та Чопом оцінюють в 500 мільйонів гривень

  На 2021 рік заплановані роботи з підготовки проєктної документації та техніко-економічного обґрунтування проєкту по відновленню залізниці з колією європейського стандарту 1435 мм...

  Військові протестували бронетранспортери “Отаман” та БТР-60М від “Практики” (фото)

  На полігоні Збройних Сил України "Десна" пройшли заводські ходові випробування дослідних зразків універсальних колісних платформ "Отаман" та БТР-60М, які розроблені НВО "Практика".

  “Інтерпайп” будує цех з виробництва колісних пар для США та ЄС

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" має намір відповідно до раніше намічених планів ввести в експлуатацію новий додатковий цех з виробництва колісних пар у...

  Європейський інвестиційний банк профінансує електрифікацію залізничних шляхів на ділянці Сіверськ – Лисичанськ

  Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) повідомив про готовність профінансувати електрифікацію залізничних шляхів на ділянці Сіверськ - Лисичанськ в рамках програми "Відновлення Донбасу".

  В Одеському порту розпочато експлуатаційне днопоглиблення аванпорту для забезпечення заходу великотоннажних суден

  Філія "Днопоглиблювальний флот" АМПУ приступила до виконання експлуатаційного днопоглиблення в акваторії морського порту Одеса господарським способом.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Зараз читають

  Турецький лоукостер запускає одразу шість напрямків з України

  Лоукостер Pegasus Airlines запустить шість маршрутів з міст України на турецькі курорти в літньому розкладі 2021 року.

  Визначено підрядника будівництва нової дороги в Одеський порт

  "Укравтодор" визначив підрядника з будівництва дороги, яка веде до Одеського морського торговельного порту.Передає Національний...

  ВМС України отримають надувні мішені типу «Killer Tomatoes»

  Військово-морські сили України матимуть надувні мішені типу «Killer Tomatoes» для стрільби з надводних кораблів.

  Новий український авіадвигун Д-436-148ФМ сертифікують за два роки

  За найближчі два роки в області авіадвигунобудування ДП "Івченко-Прогрес" планує сертифікувати двигун Д-436-148ФМ для літака Ан-178, а...