9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

Україна опрацьовує отримання від Великобританії великої кількості летальної зброї

 • Україна розраховує найближчим часом отримати реальну військову допомогу від Британії, в тому числі значний контракт на летальну зброю.

  Про це майбутній посол України в Британії Вадим Пристайко сказав в інтерв’ю “Європейській правді”. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Британський трек – унікальний. Він зараз стає дедалі важливішим, і не тільки для України. Це також наш дуже важливий безпековий партнер, від якого, я сподіваюсь, найближчим часом ми зможемо отримати реальну військову допомогу, сприяння в розвитку Збройних сил” – розповів Пристайко.

  “В тому числі йдеться про значний контракт на летальну зброю – не тільки придбання, а й виробництво в Україні, локалізацію” – уточнив він.

  Дипломат зазначив, що питання локалізації – це позиція нашого уряду, і, за його словами, вона справедлива.

  Ще в 2018 році під час візиту до Великобританії тодішній віце-прем’єр міністр з питань євроінтеграції Іванна Клипуш-Цинцадзе висловила зацікавленість у створенні в майбутньому можливостей для спільного виробництва зброї та військової техніки на території України за участі британських компаній.

  «Ми вважаємо, що українсько-британське військово-технічне співробітництво, особливо в галузі виробництва високотехнологічної зброї, може мати значний потенціал», – сказала тоді урядовець.

  До речі, Уряд Великої Британії вирішив створити новий фонд на 1 мільярд фунтів стерлінгів “для підтримки закордонних покупців товарів та послуг оборони та безпеки Великобританії”, про це у березні повідомляло видання The Guardian.

  Новий фонд Великобританії буде контролювати Export Finance, яка надає позики для допомоги іноземним країнам з економікою, що розвивається, щоб купувати британські товари та послуги.

  Уряд розглядає оборонну промисловість як одне з головних джерел надходжень в економіку Великої Британії. Департамент міжнародної торгівлі має команду спеціалістів зі сприяння продажу зброї у Великобританії.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  До складу Військово-морських сил України зараховано роз’їзний катер

  До складу Військово-морських сил ЗС України зараховано рейдовий роз’їзний катер проєкту 1398Б «Аист».Передає Національний...

  «ХКБМ» спільно з військовими створює роботизований комплекс на базі БТР-4Е

  На ДП «ХКБМ» опрацьовують концепцію створення роботизованого наземного комплексу на базі колісного шасі БТР-4Е.

  “Укроборонпром” співпрацюватиме з канадцями для створення в Україні патронного заводу

  Канадська комерційна корпорація та державний концерт "Укроборонпром" підписали угоду про сприяння економічному співробітництву у критично важливому стратегічному секторі оборони...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох...