9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Україна обладнає надважкі китайські гвинтокрили вітчизняними двигунами

blank
Фото “Военный информатор”

Україна обладнає вітчизняними двигунами нові надважкі китайські гвинтокрили.

В серпні 2013 року було анонсовано намір створити новий Китайський надважкий гвинтокрил, який за своїми характеристиками повинен бути перевершувати радянський Мі-26, але при цьому мати менші габарити. І вже в 2016 році пообіцяли почати розробку. Повідомляє Національний промисловий портал.

25 січня ДП «Івченко-Прогрес» і АТ «Мотор-Січ» провели перший тестовий запуск нового авіаційного турбовального двигуна АІ-136Т.

Як повідомив представник ДП «Івченко-Прогрес» на запитання редакції НПП що до замовника, то основною країною замовником двигунів є Китай.

Оскільки 20 травня, був підписаний указ президента України Петра Порошенка про припинення військово-технічного співробітництва з Росією. Згідно з думкою редакції НПП, Китай почав відчувати проблеми з запуском проекту, через неспроможністю використовувати дефіцитні запчастини які надавала Росія, через те що вони вироблялись в Україні.

Цей гвинтокрил в порівнянні з основною моделлю Мі-26, яка має 56 тонн злітної маси, буде полегшений до 38,2 тонн. Потужний український двигун на відміну від базової версії двигуна Д-136, матиме менші габарити які повинні бути встановлені на новий гвинтокрил. Його вантажопідйомність складе близько 10 тонн при перевезенні вантажу у відсіку і близько 15 тонн на зовнішній підвісці. Як повідомляють неофіційні джерела що замовлення нової моделі повинні становити не менше 200 одиниць.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають