9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Україна модернізовуватиме танки ПТ-76 для Індонезії

Танки ПТ-76 для Індонезії та інших країн азіатського регіону будуть модернізувати українські підприємства.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Державна компанія “Укрспецекспорт” підготувала масштабний проєкт модернізації легких плавучих танків ПТ-76. Цей проєкт буде реалізовано як для Республіки Індонезія, так і для інших країн азіатського регіону, зокрема для В’єтнаму. Про це Defense Express розповів представник компанії.

Перший (пробний) контракт передбачає модернізацію 40 машин. Надалі програма модернізації має стати національною та буде перевищувати 300 одиниць.

blank
Танк отримає новий двигун, автомат заряджання та низку інших систем

Під час консультацій з українськими заводами було вирішено, що в рамках модернізації плавучий танк ПТ-76 отримає низку змін.

Передусім буде проведена ремоторизація штатного двигуна на двигун Cummins VT400. Компанія Cummins – не тільки найбільший виробник дизельних двигунів, а також експерт в галузі їх адаптації для різних видів техніки.

Штатна трансмісія буде замінена на трансмісію Allison. Підвіску танка посилять 4-ма додатковими амортизаторами.

blank
Машина отримає систему активного захисту “Заслон-Л”

ПТ-76 отримає автомат заряджання під 90-мм боєприпаси для гармат Cockerill Mk 3M-A2. Захист машини буде посилено завдяки оснащенню системою активного захисту “Заслон-Л”.

На танк буде встановлено сучасну цифрову багатофункціональну систему прицілювання та керування озброєнням “Синтез”. Покращення взаємодії підрозділів, а також підвищення рівня орієнтування та бойового управління буде здійснено завдяки оснащенню танка сучасними системами навігації “Базальт”.

blank
Модернізовані ПТ-76 отримають низку систем українського виробництва

Машина отримає додаткові радіостанції зовнішнього зв’язку “Либідь К-2РБ” та внутрішнього зв’язку і комунікації АВЗК.

Ергономіка та умови життєдіяльності екіпажу будуть покращені шляхом оснащення машини сервоприладами керування (важелі керування танків замінять на рульове керування). Машина також отримає штатні установки водометних рушіїв.

blank
Перший контракт передбачає модернізацію 40 машин

Програма модернізації ПТ-76 сприятиме розширенню присутності українського ОПК на світовому ринку. Про це в коментарі Defense Express розповів заступник генерального директора ДП “Укрспецекспорт” Юрій Шрамко: “Програма модернізації ПТ-76 є яскравим прикладом компетенції та надання продуктового рішення світового рівня, а також кооперації українських підприємств зі світовими виробниками, чим створює вагомий вклад у розширення присутності українського ОПК на світовому ринку”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають