9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

Україна маленькими кроками відтісняє Росію на Індійському секторі оборони

 • [dropcap]У[/dropcap]країна може розширити свою присутність в Індійському секторі оборони, та набрати проектів на суму близько 10 млрд доларів. Україна позиціонує себе в якості більш дешевої альтернативи обслуговування зброї і обладнання радянської епохи, чим це пропонує Росія.

  [column size=”two-third”]Державні та галузеві джерела Індії заявляють, що Україна зробила пропозицію на модернізацію 1500 штук бойових машин піхоти (БМП-2) індійської армії. Індійська фірма RDA і УкрСпецЕкспорт почали співпрацю, та заявили що на програму модернізації БМП-2 у кількості 1500 штук треба $2 млрд. Повідомляє Національний промисловий портал.

  Ще одна можливість для розвитку стосунків в сфері війсково промислового комплексу полягає в поставці протитанкових ракет для танків Arjun Mk II який розробляется організацією оборонних досліджень і розробок (DRDO). УкрСпецЕкспорт має партнерські відносини з індійською фірмою Punj Lloyd який вніс цю пропозицію в DRDO.

  Читайте також: Індія зацікавилась інвестиціями в Україну та українським експортом[/column][column size=”one-third” last=”true”]Також для України може бути замовлення на ракети для 120-мм гармати танка Arjun Mk II, кількість ракет може бути значним, так як індійська армія планує зробити 118 таких танків. Можливість вести вогонь ракетами є одним з найважливіших кроків в модернізації нового танка. Ізраїльскі ракет LAHAT від компанії “Israel Aerospace Industries” які проходили випробування, не відповідає вимогам армії.[/column]

  [pullquote-left]Для довідки: ДП “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування (НВКГ) “Зоря-Машпроект” забезпечило у 2015 році поставку енергетичного обладнання для кораблів ВМФ Індії. Поставляючи газові турбіни для нового фрегату ВМФ Індії.[/pullquote-left]Індійські ЗМІ повідомили, що компанія RDA провели обговорення з ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” що входить до концерну УкрОборонПром, що до мабутнього партнерства між країнами.

  Раніше ми писали, що КБ “Антонов” прийме участь у тендері на розробку багатоцільового транспортного літака замість російського Іл-214[pullquote-right]Для довідки: Згідно зі звітом Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем світу, Україна була в першій десятці експортерів зброї в 2011-15 роки, що становить 2,6% світового ринку.[/pullquote-right]

  “Якщо деякі з цих проектів будуть виконані, це може підняти Україну як одного з основних експортерів зброї і поліпшити своє становище в Індії” – кажуть посадові особи Індії, які ознайомлені з спільними проектами.

  Укроборонпром провів попередні переговори з фірмами Larsen & Toubro і Tata Advanced Systems, щоб визначити області партнерства в рамках урядової програми «Зроблено в Індії».

  Чиновники Індії заявили, що Україна також позиціонує себе як оригінальний виробник обладнання та техніки, щоб взяти під свій контроль ринок для технічного обслуговування, ремонту і капітального ремонту зброї радянської епохи.

  Також Україна отримала та виконала у 2015 році контракт на суму $400 млн, на модернізацію Ан-32 ВПС Індії, хоча були затримки і проблеми.

   

  Джерело: Національний промисловий портал.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  Українська компанія реконструювала 112 кілометрів автотраси в Іраку (фото)

  На початку жовтня в Іраку завершився міжнародний проєкт по реновації головної автомобільної дороги країни - шосе, що...

  Метінвест подарував ЦГЗК новий пасажирський автобус

  На ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» з'явився новий пасажирський автобус Otokar Territo U. Це подарунок співробітникам від генерального...

  У Житомирі в тестовому режимі запустили нову ТЕЦ на альтернативному паливі

  Теплоелектростанцію у Житомирі, котра працюватиме на подрібненій деревині, планують повноцінно запустити в роботу у грудні 2021 року.

  В Одесі замість Іванівського мосту пропонують побудувати автомобільний тунель з публічним простором (фото)

  В Одесі, після публікації проєкту реконструкції Іванівського мосту та обговорення його недоліків, в Асоціації архітекторів з'явилася цікава...