9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Україна і Польща створять спільне підприємство з розробки та виготовлення озброєння


Україна та Польща мають намір створити спільне підприємство для виробництва озброєння та військової техніки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на «Урядовий портал».

Це стало відомо за підсумками зустрічі прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та голови Ради міністрів Польщі Матеуша Моравецького, яка відбулася 1 червня.

Повідомляється, що Україна та Польща підписали меморандум про створення комісії, яка підготує підходи щодо створення спільного підприємства з виготовлення зброї та військової техніки.

Як відзначив Денис Шмигаль, ця комісія підготує рекомендації щодо формату створення Українсько-польського спільного оборонного підприємства.

«Це виведе нашу оборонну та військову співпрацю на новий рівень і дозволить створювати сучасні види оборонної зброї», — наголосив Прем’єр-міністр України.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Україна підписала угоду на придбання близько 60 одиниць польських 155-мм самохідних артилерійських установок KRAB.

blank
САУ KRAB польської компанії Huta Stalowa Wola. Фото виробника

САУ вироблятимуться на заводі Huta Stalowa Wola, який є частиною холдингу Polska Grupa Zbrojeniowa.

Постачання будуть здійснюватися в найближчі кілька місяців, нині виробнича потужність HSW становить 20-30 одиниць на рік. Вартість угоди складає близько 3 мільярдів злотих, Україна перший експортний замовник цього типу зброї.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають