9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Україна зацікавлена будувати корвети разом з Туреччиною

Мова йде про турецький проєкт, локалізацію якого здійснять на українських підприємствах. Головний корвет може бути побудований в Турецький Республіці, а інші кораблі серії будуть виготовляти на українських верфях.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Про плани спільного будівництва корветів повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський під час пресконференції “Реформа оборонної та авіакосмічної промисловості України: основні орієнтири”. Чиновник зазначив, що принциповою умовою співробітництва є локалізація виробництва корветів в Україні.

Чиновник вніс роз’яснення, що детальних перемовин щодо реалізації цього проєкту з турецькою стороною поки не було, однак підтвердив інформацію щодо певної зацікавленості Міністерства оборони України у турецьких корветах. Нагадаємо, що нещодавно між Україною та Туреччиною було підписано меморандум щодо намірів сторін започаткувати та імплементувати спільні проєкти з будівництва бойових кораблів, БПЛА та всіх видів турбінних двигунів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають