9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Україна готує передачу нової партії танків Оплот в інтересах армії Таїланду

blank
Военный информатор

З наступного тижня на заводі імені Малишева у Харкові почнеться передача 5 танків Оплот-М з 24, в рамках контракту з королівством Таїланд.

Про це повідомили фахівці ГК «Укрспецекспорт», які супроводжують військово-технічне співробітництво двох країн. Обидва підприємства входять до складу державного концерну «Укроборонпром». Повідомляє “Военный информатор

«Робота тайської делегації з прийому нової партії БМ« Оплот »почнеться з понеділка. Також замовники оглянуть інших танків, виробництво яких знаходиться на різних стадіях готовності », – відзначили в ДК« Укрспецекпорт ».

Для довідки: З 2011 по 2016 роки Україна поставила до Таїланду 25 танків Оплот, за даними редакції на ДП ХКБМ ім. Морозова зараз знаходиться ще 5 танків Оплот, ХКБМ завод повинен зробити ще 19 танків та відправити їх до Таїланду до жовтня, повідомляє НПП.

Читайте також: До жовтня потрібно відправити 24 танка Оплот до Таїланду

За умовами контракту, Україна повинна поставити Таїланду 49 танків «Оплот». Заобопільною згоди двох сторін, терміни поставки були зміщені на осінь 2017 року. Таке консенсусне рішення було прийнято через військові дій на Сході України.

Бойова машина “Оплот”, вироблена ДП «Завод ім. В.А. Малишева », – інноваційна конкурентоспроможна техніка, якої вже зацікавилися потенційні покупці з різних куточків світу. Тому недобросовісні конкуренти перешкоджають виходу техніки на міжнародний ринок.

«Ринок зброї – це не тепла ванна демократичних цінностей. Ніхто не хоче бачити там Україну з сильними продуктами, які сприятимуть розвитку нашої економіки. Сьогодні багато потенційних покупців «Цитаделі» уважно стежать за реалізацією тайського контракту, щоб потім замовити танки у нас, наповнити бюджет України. Звичайно, і конкуренти, і просто вороги країни працюють ліктями, щоб послабити наш потенціал, витіснити нас з перспективних ринків. Нашою відповіддю на це своєчасне і сумлінне виконання всіх контрактних зобов’язань », – додали в« Укрспецекспорт ».

Читайте також: У Кабміні вирішили, як забезпечити армію танками Оплот-М

ДК “Укрспецекспорт” – головний уповноважений спецекспортер Державного концерну «Укроборонпром». Гарантуючи повне, своєчасне і якісне виконання своїх зобов’язань за міжнародними домовленостями України в сфері ВТС, компанія «Укрспецекспорт» забезпечує експорт вітчизняної та імпорт іноземної продукції і послуг військового та спеціального призначення. “Укрспецекспорт” демонструє репутацію надійного і відповідального постачальника, займає ключову позицію в системі військово-технічного співробітництва з іноземними державами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають