9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

Україна активно постачає у Бельгію прилади наведення для протитанкових пострілів на мільйони доларів

 • Державне підприємство “Укроборонсервіс” вже кілька років поспіль постачає бельгійській компанії CMI Defence прилади наведення ПН-ALL.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Зокрема, згідно з даними спеціалізованого ресурсу 52wmb.com, що відстежує експортно-імпортні операції, по 20 одиниць приладів наведення, що виробляються на Державному підприємстві “Ізюмський приладобудівний завод” вартістю $90-95 тис. за одиницю (близько $2 млн за партію), щорічно закуповувалися бельгійською оборонною компанією у 2017-2019 роках.

  Нагадаємо, модернізований прилад наведення ПН-ALL використовується для систем керування високоточним ракетним озброєнням Falarick калібру 90, 105 та 120 мм виробництва ДККБ “Луч”. Саме такі протитанкові керовані ракети призначені для використання в бойових модулях, баштах та гарматах компанії CMI Defence.

  Високотехнологічні системи озброєння від бельгійської компанії широко використовуються по всьому світу й можуть бути встановлені на більшість зразків легкої бронетехніки.

  Окрім систем озброєння, що можуть вражати ворожі цілі за допомогою власне пострілів різних калібрів (типу Falarick), компанія CMI також розробляє сучасні бойові модулі з керованими ракетами встановленими додатково, на кшталт відомого українського комплексу “Бар’єр”.

  Бойовий модуль Cockerill 3030, що був представлений на виставці IDEX-2019 озброєний комплексом дуже схожим на український “Бар’єр” від КБ “Луч”

  Варто також додати, що бойовими модулями/баштами від CMI можуть бути озброєнні не тільки бронемашини НАТО, а й радянські або українські. Так, у 2013 році на Міжнародній виставці IDEX-2013 був представлений прототип українського БТР-3е1 з бельгійською баштою CSE 90LP.

  БТР-3РК

  Також цікавим є той факт, що численні індонезійські легкі плавучі танки ПТ-76 свого часу були модернізовані до версії ПТ-76/2000. Основною відмінністю цієї версії старих радянських машин є встановлення на них бельгійських 90-мм гармат Cockerill Mk 3M-A2.

  Як ми вже повідомляли раніше, нещодавно стало відомо, що ДП “Укрспецекспорт” домовилося з владою Індонезії про модернізацію парку плавучих танків Морської піхоти цієї країни.

  Окрім численних вдосконалень, що повністю оновлять можливості бойової машини, індонезійські ПТ-76 отримають й модернізований автомат заряджання під 90-мм боєприпаси для гармат Cockerill Mk 3M-A2. Завдяки цьому, оновлені танки зможуть успішно використовувати й розроблені ДержККБ “Луч” керовані ракети Falarick 90, на придбання яких Україна вже має домовленість з Індонезією.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.

  Представлено дослідження про використання золошлакових матеріалів у дорожньому будівництві

  На платформі Комітету екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації в рамках круглого столу, присвяченого використанню золошлакових...

  “Інтерпайп” розпочав постачати залізничні колеса до Мавританії

  Український виробник залізничної продукції "Інтерпайп" продовжує нарощувати свою присутність на експортних ринках. Відтепер українці постачатимуть локомотивні колеса...

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...