9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Український виробник захисту та екіпірування UaRms отримав міжнародний сертифікат якості

Українська компанія КМ «ДІСТІ» (ТМ UaRms), що виробляє різноманітні сучасні засоби індивідуального захисту та екіпірування, отримала міжнародний сертифікат Системи управління якістю ISO 9001:2015.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

«Поступова європейська інтеграція для підприємств України – це не тільки нові перспективи, а й суворі вимоги, що пред’являються до бізнесу», – відзначили у компанії.

«Тому отримання сертифікату ISO 9001 сьогодні – це чергове визнання нашої компанії і її прихильності фундаментальним сучасним принципам ведення бізнесу і виробництва, таким як системний підхід до управління, орієнтація на клієнта, постійне поліпшення процесів і продуктів та ін.», – наголосила прес-служба UaRms.

Нагадаємо, компанія UaRms є провідним виробником і постачальником інноваційних рішень для оборонної галузі в сегменті індивідуального захисту та елементів екіпірування, що суттєво підвищує якість особистого захисту військових та співробітників Збройних Сил України, підрозділів МВС України та Національної Гвардії.

blank

Завдяки залученню сучасних матеріалів, таких як арамідне волокно, поролон «із пам’яттю» та інших, а також новітніх технологій, вітчизняний виробник створив низку сучасних продуктів: балістичні шоломи TOR і TOR-D, тактичні маски TREVIX та іншу продукцію, які сьогодні повністю відповідають вимогам світових стандартів.

Останні новини:

Зараз читають