Українська танкова гармата пройшла повний цикл випробувань

35889
Фото: Defense Express
 • ПАТ «Старокраматорський машинобудівний завод» показав танкову гармату власного виробництва під час «Ліги оборонних підприємств України», що проходить у Києві.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Гармата пройшла повний цикл випробувань, витримала настріл у 700 підкаліберних снарядів з підтвердженням усіх інших вимог.

  Завод заявляє про готовність виробляти всю лінійку артилерійських стволів від 122 до 155 мм, як гладкоствольних, так і нарізних.

  Думаю, що це вкрай важливо – з огляду на потребу заміни стволів гармат як на наших танках, так і на артсистемах, – написав військовий експерт Сергій Згурець.

  Представлена на виставці гармата КБА-3 призначена для встановлення на основні бойові танки Т-80УД, Т-84, і БМ «Оплот». Використовується також при модернізації інших танків, зокрема Т-64. Саме вона використана на експортних бойових машинах БМ «Оплот».


  Про допомогу проекту

  1 коментар

  1. офигенная новость, но ожидаемопосле ‘Богданы’. Как порохобот)) добавлю что ‘зубожиння’ и ‘занепад и олигархи у владi’ продолжается. Боже, храни Пороха и правительство! Еще пару лет такой ‘корупции’, и мы будем на уровне развития Европейских стран

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here