9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Українська армія отримала велику партію техніки (фото)

В українську армію під Новий рік отрмимала серйозне посилення у вигляді модернізованих і нових озброєнь

Президент Петро Порошенко в Житомирській області взяв участь в церемонії передачі Збройним силам України нової та модернізованої техніки.

Сьогодні у Житомирській області ми передаємо до лав ЗСУ нову та модернізовану військову техніку та озброєння.У Держбюджеті 2019 нарешті видатки виключно на оборону перевищують 3% ВВП, а всього на сектор оборони і безпеки планується витратити більше 5% ВВП. На армію на наступний рік виділено більше 102 млрд грн. Це на 16 млрд більше, ніж минулого року.Також зростають можливості ефективного імпорту зброї. Вчора був прийнятий Закон, який дозволяє Міноборони, ЗСУ, Генштабу напряму закуповувати те, що наші партнери з НАТО готові нам постачати. Як тільки цей закон надійде на підпис Президенту, я одразу його підпишу.#НоваАрмія

Опубліковано Петром Порошенком Пʼятниця, 21 грудня 2018 р.

Він нагадав, що в 2019 році на сектор оборони і безпеки планується витратити понад 5% ВВП, а конкретно на армію виділено понад 102 млрд гривень, що на 16 млрд більше, ніж в минулому році.

“Є гроші на закупівлю в перспективі таких новітніх комплексів, як: ракетне озброєння” Вільха “і” Нептун “, самохідну артилерійську установку” Богдана “, ударний розвідувальний комплекс” Сокіл “і високоточний снаряд” Квітник”, – сказав Порошенко.

“Спасибі науковому і виробничому персоналу оборонно-промислового комплексу, які перейшли на дво- і тризмінний режим роботи, щоб прискорити випуск продукції, яку чекають наші воїни”, – сказав глава держави.

Так, українським військовим вручили сертифікати на військову техніку та озброєння, серед якого: танки Т-64, Т-72, ​​Т-80, броньована машина розмінування на базі танка Т-64, бойові машини піхоти, самохідна артилерійська установка САУ 2С-1, бойова розвідувальна десантна машина БРДМ-2Л1, броньовані автомобілі “Варта”, зенітно-ракетні комплекси, літаки ІЛ-76МД, Су-27МУ1, Су-25М1К, МіГ-29МУ1, вертольоти Мі-8МТ, Мі-8МТП, Мі-2МСБ і вертоліт Мі-2МСБ, а також безпілотні літальні апарати. Крім того, військові частини ЗСУ отримали автомобілі, автобуси, броньовані ремонтно-евакуаційні засоби і засоби ремонту та обслуговування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають