9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Україна запустила виробництво 100 мм снарядів для БМП-3 і поступово витісняє Росію з ринку

Державне Зовнішньоторговельне Підприємство СпецТехноЕкспорт, що входить до складу ДК Укроборонпром почало постачання країні-інозамовнику нових 100 мм пострілів для БМП-3 українського виробництва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ВНУ.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook директор департаменту ДП ДГЗП Спецтехноекспорт Антон Пашинский. 

“У 2017 році СпецТехноЕкспорт, а саме мій департамент, успішно експортував першу партію українських 100 мм пострілів для БМП-3 країни-інозамовника, а кілька місяців тому – вже другу партію”, – повідомив Антон Пашинский.

blank

При цьому він зазначив, що новий 100 мм постріл для гармати 2А70 повністю виготовлений на українських виробничих потужностях.

Постріл повністю новий – і якщо виробництвом корпусів снарядів та їх спорядженням вибуховою речовиною Україна вже не дивує, то розробка та серійне виготовлення гільзи – величезне досягнення, – відзначив директор департаменту.

Нагадаємо, БМП-3 є останньою і найкращою з гусеничних броньованих машин, розроблених та серійно виготовлених для радянської армії, характеристики якої були революційними наприкінці 80-х років і зараз перевершують багатьох конкурентів. Через розпад СРСР до військових частин на території України було поставлено лише незначну кількість БМП-3.

blank

Машина серійно виготовляється на російському Курганмашзаводі й стоїть на озброєнні значної кількості країн, серед яких є й українські партнери (Азербайджан, Індонезія, ОАЕ та інші).

До недавнього часу, боєприпаси до 100 мм гармати 2А70, якою озброєні БМП-3, вироблялися тільки російським ВПК. В Україні для цієї машини були розроблені та опановані лише постріли з протитанковою керованою ракетою від КБ Луч.

“У підсумку: розвивається замкнутий цикл виробництва боєприпасів; подібними виробами ми витісняємо росіян з їх традиційних ринків; зростає експорт нової продукції. На черзі – нові ринки”, – наголосив Антон Пашинский.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають