9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Україна співпрацюватиме з Boeing у військово-технічній сфері

Секретар РНБО України Олександр Турчинов провів зустріч з Директором з питань оборони та космічної безпеки компанії «Boeing» Стенлі Прусінскі. Співрозмовники обговорили питання співробітництва у військово-технічній сфері, зокрема, проекти оновлення винищувальної та штурмової авіації ЗСУ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express

Також, під час зустрічі було обговорено питання співпраці між українськими підприємствами оборонно-промислового комплексу та космічної галузі з компанією “Boeing”.

За словами О. Турчинова, компанія “Boeing” є провідним підприємством в аерокосмічній галузі, “а її військові літаки та гелікоптери значно перевершують російські аналоги”.

“Ми зацікавлені в ефективній військово-технічній співпраці з компанією “Boeing”, що значно зміцнить потенціал Військово-повітряних сил нашої держави”, – наголосив Секретар РНБО України.

Своєю чергою, Стенлі Прусінскі висловив впевненість у перспективності довготривалого співробітництва.

“Я завжди вважав Україну інтелектуальним та технічним двигуном у Східній Європі”, – сказав він, додавши, що саме тому надзвичайно логічним буде налагодити довготривале співробітництво з Україною.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають