9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Україна передала у НАТО список потреб з модернізації корабельно-катерного складу ВМС

Делегація ВР України взяла участь у засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО у Брюсселі, під час якої донесла делегатам із 12-ти країн позицію військовополонених моряків утримуваних у РФ, передала список потреб модернізації корабельно-катерного складу та накреслила вектори найближчої співпраці.

Про це заявила голова постійної делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО Оксана Юринець.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

“Трохи більше як день, але дуже активно відпрацювали в Брюсселі на засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО. Робота нашої делегації заслуговує на окрему подяку. З найголовнішого — донесли іншим делегатам із 12-ти країн нашу позицію щодо утримуваних у Росії військовополонених українських моряків, передали список потреб щодо модернізації корабельно-катерного складу, накреслили вектори найближчої співпраці”, — цитує прес-служба слова Юринець.

Повідомляється, що участь у засіданні Ради взяли 28 парламентаріїв із 12 країн-членів НАТО. Відбулися зустрічі із заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Готтемюллер, головою Військового комітету НАТО, представниками управлінь політики оборони та планування; громадської дипломатії; нових викликів безпеці. Крім того, у рамках засідання було проведено круглий стіл щодо перспектив розвитку ситуації в Україні та співробітництва НАТО з Україною.

На засіданні розглянули безпекові, політичні питання, розвиток співпраці України з Альянсом. Особливу увагу було приділено питанню військовополонених українських моряків, яких Росія атакувала у Керченській протоці.

Під час засідання Міжпарламентської Ради Україна — НАТО виступив також представник української делегації Андрій Левус. Він презентував законопроект щодо комітету парламентського контролю спецслужб, прийняття якого є важливим етапом євроатлантичної інтеграції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають