9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Україна має повне право ремонтувати радянську військову техніку — Укроборонпром

Російська влада та ЗМІ інтенсивно поширюють інформацію про те, що виключно РФ має право проводити ремонт і модернізацію радянської авіаційної техніки.

В інтерв’ю Defence Express Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Павло Букін заявив, що це не так.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

“Україна — сильний гравець на ринку ремонту, підтримання льотної придатності та модернізації літаків, в тому числі розроблених в інших державах. Ми дійсно є потужним конкурентом для РФ, саме тому Москва намагається тиснути на друзів і партнерів і переконувати їх у зворотному.

Україна володіє необхідною технічною документацією для поточного і капітального ремонту, продовження льотного ресурсу військової авіації широкого модельного ряду – “МіГ”, “Су”, “Іл”, “Ми”. Такі права не мають зворотної сили, і у РФ немає правових підстав вимагати від України додаткового ліцензування

До того ж, в питаннях регулювання військової авіації кожна країна-експлуатант встановлює свої правила і вносить зміни в конструкцію. Маркером самостійності є достатність науково-технічного, конструкторського і виробничого потенціалу кожної країни.

Тому претензії розробників або виробників, в даному випадку російських — неактуальні. До того ж, слід звернути увагу, що РФ, невиправдано звинувачуючи нас, сама ж реально дотримується подвійних стандартів. Адже Росія здійснила ряд кроків в питаннях самостійного просування на зовнішніх ринках послуг з ремонту і модернізації авіатехніки сімейства «Ан» української розробки”, – заявив Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Павло Букін.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають