9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Україна конфіскувала російські зенітні ракети та поставить їх на озброєння

Уряд віддав Міністерству оборони 36 російських ракет класу “земля-повітря” для системи ППО С-125 Печора, які РФ понад 10 років тому намагалася провезти через Україну нібито в треті країни. Таке рішення прийняли на засіданні Кабміну.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ліга.Новини.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що з 2007 року співробітники Рособоронекспорту “в змові зі співробітниками українських оборонних підприємств” незаконно поставили в Україну 36 зенітних ракет “земля-повітря”. Це було встановлено в ході розслідування кримінального провадження співробітниками СБУ і військової прокуратури.

Луценко зазначив, що ракети входять до складу зенітно-ракетного комплексу С-125 Печора, і надійшли вони в Україну в повному бойовому оснащенні з супутнім обладнанням.

“Росіяни у 2007 році намагалися передати цей комплекс нібито в Еритрею, а можливо і в інші країни, після деяких маніпуляцій з документацією, щоб підірвати міжнародний імідж України”, – сказав він.

Глава ГПУ попросив Кабмін прийняти рішення про передачу конфіскованого в рамках виробництва зброї збройним силам України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають