9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

У Житомирі розпочали серійне виробництво корпусів для бронетранспортерів БТР-4Е

Державне підприємство “Житомирський бронетанковий завод”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, розпочало серійне виготовлення корпусів для українських бронетранспортерів БТР-4Е.

Запуску виробництва передували відповідні кваліфікаційні випробування за участі представників Міністерства оборони України та Концерну, передає Національний Промисловий Портал.

За результатами випробувань підприємство підтвердило спроможність якісно та в задані терміни виробляти цей вид продукції. Наразі на ЖБТЗ тривають роботи з розширення виробничої бази для того, щоб до кінця поточного року передати Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова (ХКБМ) партію корпусів для подальшої комплектації необхідними системами, вузлами та агрегатами.

blank
Виробництво корпусів для бронетранспортера БТР-4Е на ДП “Житомирський бронетанковий завод”. Фото: пресслужба ДК “Укроборонпром”

БТР-4Е – сучасна вітчизняна чотиривісна колісна броньована техніка, яка здатна плавати. На її базі створено ціле сімейство машин: командирська, командно-штабна, медична, ремонтно-евакуаційна тощо. На виготовленні цієї техніки для потреб війська та Національної гвардії України спеціалізується ХКБМ.

Нагадаємо, що Житомирський бронетанковий завод також передав Збройним силам України партію відремонтованих та модернізованих БМП-2 та БРЕМ-2. Техніку оснащено новітніми засобами зв’язку, системами спостереження та сучасними приладами освітлення.

blank
БРЕМ-2 відремонтовані на потужностях ДП “Житомирський бронетанковий завод”

Крім того, на підприємстві додають, що наразі завершено роботи з кінцевого пред’явлення ще однієї партії БРЕМ-2 управлінню державного технічного нагляду Збройних сил України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають