9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

У Збройних Силах сформують чотири логістичні бригади

У ЗСУ триває формування системи логістичного забезпечення за стандартами НАТО, зокрема до кінця 2020 року сплановано створення Командування Сил логістики як єдиної структури.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Сьогодні, 26 березня, начальник Головного управління логістики – заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-майор Іван Гаврилюк повідомив на брифінгу, що до кінця квітня сформується саме Командування Сил логістики ЗСУ, а з початку травня воно прийме у підпорядкування Тил та Озброєння Збройних Сил України.

Також розпочато створення підрозділу координації військових перевезень та транспортування у складі Командування логістики з набуттям спроможностей до кінця 2019 року.

Перехід Командування Сил логістики на штат єдиної військово-організаційної структури з повним підпорядкуванням Тилу та Озброєння Збройних Сил планується до кінця 2020 року.

З метою практичного відпрацювання питань створення трирівневої системи логістики, вже майже протягом року триває експеримент на базі оперативного командування «Захід» та повітряного командування «Захід», який завершиться у травні цього року.

За поточними результатами експерименту розглядається можливість створення потужної системи логістичного забезпечення на оперативному рівні з відповідним складом підрозділів.

Зокрема планується розгорнути окремі бригади логістики оперативних командувань, до складу яких увійдуть існуючі автомобільні батальйони, батальйони матеріального забезпечення та ремонтні частини оперативних командувань, які будуть спроможні розгорнути мобільні елементи у польових умовах в районах, наближених до військ та забезпечити своєчасне підвезення матеріальних засобів, ремонт озброєння та техніки.

Богдан 6317

Крім того до складу бригад логістики планується включити підрозділ, який матиме та розгортатиме декілька мобільних батальйонних автономних таборів з використанням сучасних модульних конструкцій, захищених споруд, та комплекту польової інфраструктури для життєзабезпечення особового складу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають