9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

У Збройних силах України розпочалася підготовка дослідників стану боєприпасів

В Україні вперше розпочалася підготовка спеціалістів з якісного стану боєприпасів та вибухових речовин.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Підготовка проходить на навчальній базі Шосткинського інституту Сумського державного університету.

Курси для офіцерів Збройних сил України стосуються поглиблення знань та вмінь за спеціалізацією «Боєприпаси, вибухові пристрої, освітлювальні та сигнальні засоби».

Ініціатором організації та проведення навчальних курсів виступили Командування Сил логістики Збройних Сил України спільно з Департаментом військової освіти та науки Міністерства оборони України.

Цьогоріч на курсах навчаються близько п’ятдесяти офіцерів Командування Сухопутних військ, Командування Повітряних Сил, Сил логістики, викладачів ВВНЗ та фахівців науково-дослідних установ.

Підготовчі курси започатковують підготувати фахівців для дослідних лабораторій Міноборони та Збройних Сил України з дослідження якісного стану боєприпасів та вибухових речовин.

Курси триватимуть два тижні. По закінченні їх слухачі отримають сертифікати відповідної кваліфікації.

Нагадаємо, у 2020 році арсенали, та бази зберігання України отримали від підприємств оборонного комплексу 743,98 тонни ракет та боєприпасів.

З них за державним оборонним замовленням 2020 року (ДОЗ-2020), надійшло 3 255 795 шт. загальною вагою 727,88 тонни. А за матеріально-технічною допомогою було отримано 88 320 шт. боєприпасів вагою 16,1 тонн.

Також у 2020 році компанія Excalibur Army поставила Міноборони України нові 155 мм боєприпаси.

У 2021 році на Державному підприємстві «Спецоборонмаш», успішно освоїли технологію спорядження артилерійських снарядів калібру 155 мм методом вакуумного заливання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають