9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

У Вінниці пройшов повітряний парад з нагоди створення Повітряних сил України (фото)

Сьогодні, 2 серпня, у Вінниці відбувся повітряний парад авіаційної техніки присвячений святкуванню 15 річниці створення Повітряних сил Збройних сил України.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Згідно з традицією, День повітряних сил України відзначають у першу неділю серпня. Цього року святкування припали на 2 та 4 серпня.

Оскільки командування Повітряних сил Збройних сил України розташоване у Вінниці, всі основні святкові заходи проходять саме тут. Окрім повітряного параду святкування містить в собі офіційну частину, що проходить в будинку офіцерів, нагородження військовослужбовців та День відкритих дверей для всіх охочих на територію Командування Повітряних Сил ЗС України.

В рамках повітряного параду, над Вінницею пролетіли десятки одиниць авіаційної техніки. Перший над містом пролетів гелікоптер Мі-8МСБ, за ним два військово-транспортні літаки Ан-26.

Потім над Вінницею пролетів Іл-76МД – найбільший військово-транспортний літак, що знаходиться в складі Повітряних сил України. Його супроводжували два винищувачі Су-27.

Після потужної групи літаків, повітряний парад продовжила пара фронтових бомбардувальників Су-24М 7-мої бригади тактичної авіації, що базується в місті Старокостянтинів Хмельницької області.

blank
Фронтові бомбардувальники Су-24М. Фото: Oleksandr Smerychansky

Потужно завершила повітряний парад трійка військових винищувачів МіГ-29.

Варто зазначити, що подібні заходи проходять вже не вперше. Кілька років авіаційний парад проходить на базі військового аеродрому Гавришівка (Вінниця) за участю перших осіб держави.

Показово, що цього року Президент України проігнорував святкування військових авіаторів у Вінниці.

Фото зроблені та надані вельмишановним Олександром Смеричанським.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають