9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

У Таїланді завершується будівництво центру обслуговування української техніки та обговорюється питання з постачання ще 100 танків БМ «Оплот-Т»

Таїланд не виключає можливість подальших закупівель українських танків БМ «Оплот-Т». Про це повідомляється в матеріалі місцевого військового блогера Sompong Nondhasa. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Thaidefense-news.

Тайський експерт висловив особисте задоволення постачанням останньої партії української військової техніки (6 танків БМ «Оплот-Т» та 2 БРЕМ-84 «Атлет»), які прибули в країну 29 липня. Військова техніка була доставлена в рамках завершення контракту, укладеного з Таїландом у 2011 році, на постачання 49 танків БМ «Оплот-Т» та 4 броньованих евакуаційно-ремонтних машин «Атлет». Техніка доставлена в розташування 2 кавалерійської бригади сухопутних сил Таїланду та в перебігу найближчого місяця буде перевірена військовими в польових умовах й прийнята на озброєння.

blank
БМ “Оплот-Т” Фото: Sompong Nondhasa

При цьому журналіст зазначив, що Королівська армія Таїланду все ще потребує приблизно сотню нових танків, які повинні будуть замінити старі американські машини M-41. У своїй статті він підкреслив готовність ХКБМ до подальших постачань танків та їх слова про вирішення минулих проблем з виробництвом.

blank
КрАЗи з ремонтної обслуги армії Таїланду Фото: Sompong Nondhasa

Також згадані роботи зі створення на території Таїланду великого сервісного центру, який буде займатися обслуговуванням та ремонтом військової техніки українського виробництва (зокрема БТР-3е та танків БМ «Оплот-Т»), а також підготовкою місцевих техніків для польового ремонту. Повідомлюється, що створення нового центру майже завершено.

Останні новини:

Зараз читають