9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Жовтня, 2021

У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

 • На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу “Корсар” від ДККБ «ЛУЧ».

  Повідомляє Національний Промисловий Портал.

  Так, минулого року державна компанія «Укрспецекспорт» продовжила імпорт з Польщі за контрактами 2015-2020 років паливних шашок З-3, які є спеціально розробленими компонентами для роботи маршового двигуна протитанкової керованої ракети РК-3 різних модифікацій, калібру 107 мм. Серія цих ракет застосовується в складі протитанкових ракетних комплексів «Корсар».

  Твердопаливна шашка для керованих ракет РК-3

  Зазначені твердопаливні шашки використовуються під час виробництва ракети РК-3, яка оснащена тандемною кумулятивною бойовою частиною та РК-3ОФ, що оснащена осколково-фугасною бойовою частиною.

  Згідно з оприлюдненою інформацією, торік «Укрспецекспорт» отримав 515 одиниць зазначеного виробу від польського підприємства Mesko, що займається виробництвом боєприпасів та їх складових. Сума поставки склала 114 тисяч доларів.

  ПТРК “Корсар” під час випробувань ракет на Чернігівщині та влучання в мішень

  Варто зазначити, що раніше подібні вироби для українських протитанкових ракет виготовлялися на підприємстві, що наразі розташоване на окупованій території. Тому, українськими військовими промисловцями було прийнято рішення передати документацію з виробництва зазначених виробів польській стороні.

  Пізніше, були заключені контракти на постачання твердопаливних шашок 3-3 для виробництва українських керованих ракет, що постачаються як на озброєння української армії, так і на експорт.

  Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Збройні сили України випробовують оновлений ПТРК «Корсар» з удосконаленим тепловізійним прицілом.


  Про допомогу проекту

  Джерело LiveJournal

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони запроваджує сучасні підходи у розробці нового озброєння і техніки

  Міністерство оборони України оголосило про запровадження сучасних підходів у розробці нового озброєння, замість дослідно-конструкторських робіт, які тривають...

  Один з українських агрохолдингів планує збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії

  “Контінентал Фармерз Груп” планує вдвічі збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії.“Контінентал Фармерз Груп” багато експортує зерна в Китай,...

  ЮТЕМ-ЗМК виготовить металоконструкції для добудови аквапарку на Полтавщині

  Завод металоконструкцій і нестандартного обладнання ЮТЕМ-ЗМК підписав контракт на виробництво металоконструкцій для будівництва відкритого аквапарку в Полтавській області.

  В “Укрзалізниці” озвучили собівартість перевезення одного пасажира

  В середньому собівартість перевезення одного пасажира дальнього сполучення для "Укрзалізниці" може досягати 600 гривень, а в приміському - 80 гривень.

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому харківському концерну «Українські енергетичні машини».

  У 2023 році може почати роботу Український кліматичний фонд

  Одне з головних завдань - заручитися підтримкою міжнародних фінансових організацій, які зможуть стати інвесторами.Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  ВРУ ратифікувала угоду з ЄБРР щодо розвитку логістичної мережі Укрпошти

  Верховна Рада 21 жовтня ратифікувала гарантійну угоду "Проєкт розвитку АТ" Укрпошта ": Логістична мережа і Сільське відділення" між Україною та Європейським банком...

  На Донеччині планують побудувати содовий завод

  У Донецькій області планується створити нове виробництво кальцинованої соди в рамках проєкту індустріального хімічного парку "Слов'янський". Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА,...

  Зараз читають

  Ковальовський спиртзавод реалізували на приватизаційному онлайн-аукціоні за 23,2 млн грн

  Новий власник отримає: 33 об'єкти нерухомого майна, будівлі загальною площею майже 8,3 тис. кв. метрів

  На КБ “Луч” розробляють новий переносний гранатомет

  Генеральний директор ДККБ "Луч" повідомив про роботу з розробки нового українського переносного гранатомета.Про...

  Збройні сили України використовують мінні трали на базі HMMWV (фото)

  Сухопутні підрозділи Збройних сил України мають на озброєнні мінні трали для автомобілів HMMWV.Передає Національний...

  Метінвест подарував ЦГЗК новий пасажирський автобус

  На ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» з'явився новий пасажирський автобус Otokar Territo U. Це подарунок співробітникам від генерального...