У навчальному центрі «Десна» випробовують вітчизняні наземні безпілотні платформи (фото)

276
blank
Безпілотна наземна платформа «Миротворець» з ПТРК. Фото: Мілітарний

У 169-у Навчальному центрі Сухопутних військ Збройних сил України «Десна» випробовують вітчизняні наземні безпілотні платформи.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Так, українські компанії КБ Robotics та ROBONEERS привезли на полігон для порівняння свої розробки, а компанія «Синергія» демонструвала свою платформу «Миротворець».

Роботизована платформа «Миротворець» є носієм бойового модуля «Амулет» з двома протитанковими ракетами комплексу «Стугна».

Тестування безпілотних платформ «Мисливець», від КБ Robotics, та Camel, а також його озброєної версії Ironclad, від ROBONEERS, включать проходження однотипного маршруту з різноманітними перешкодами, що можуть зустріти в ході реальних бойових дій.

Для прикладу військові захотіли побачити проходження наземних дронів по піску та через окопи, а також пересування в умовах дії систем радіоелектронної боротьби.

blank
Безпілотні платформи на випробуваннях у «Десні». Фото: Мілітарний

На випробуваннях був присутній Міністр оборони України Андрій Таран, який анонсував публічний показ дронів під час параду, що відбудеться з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України.