9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

У Миколаєві розробляють проєкт модернізації катерів «Айленд»

ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування», що входить до складу ДК «Укроборонпром», за власною ініціативою розпочало розробку варіанту модернізації патрульних катерів «Айленд» (Island), які у вересні минулого року були передані США Військово-морським силам України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Модернізація катерів буде направлена на максимальне підвищення бойової ефективності. Наразі фахівцями підприємства вже отримано необхідну технічну документацію щодо катерів, яка дозволяє здійснити модернізацію із використанням всіх можливостей Island.

«Ми готуємо пропозиції, і у найближчий час вони будуть надані командуванню Військово-Морських Сил. На нашу думку, проєкт має передбачати, що модернізація катерів Island має здійснюватися на Миколаївському суднобудівному заводі», – заявив директор-генеральний конструктор ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» Вадим Борисов.

За його словами, остаточний варіант модернізації патрульних катерів буде прийнято після того, як ВМС України отримає широкий практичний досвід застосування Island.

Зазначимо, що катери типу Island – швидкохідні патрульних катерів Берегової охорони США, призначені для патрулювання та пошуково-рятувальних операцій в прибережних водах. У вересні 2018 року два такі катери були передані США Військово-морським силам України.

Очікується, що катери командую увійдуть в склад ВМСУ вже восени 2019 року. Крім того, уряд США, згодом, планує передати Україні ще два «Айленди».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають