9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

У Миколаєві спущено на воду ракетний катер «Прилуки»

На Миколаївському Суднобудівному Заводі після завершення докового етапу ремонту спущено на воду ракетний катер «Прилуки».

Невдовзі, по виконанню нетривалих добудовних робіт, корабель вийде до місця постійного базування. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Миколаїв – місто корабелів».

Ракетний катер Р153 “Прилуки” 11 вересня зайшов на Миколаївський Суднобудівний Завод для продовження ремонту. Попередній ремонт катеру проводився на заводі у 2015-2016 роках, але з-за непрофесійних дій тодішнього керівництва заводу роботи завершено не було. У травні 2016 року катер вийшов “на випробування” й на завод не повернувся.

Наразі на МСЗ працює професійна команда, що здатна забезпечити якісний ремонт кораблів ВМСУ й вивести завод з кризи. Згідно з ремонтною відомістю 2015 року повинні бути виконані наступні роботи: ремонт корпусу та крилевого пристрою (катер на підводних крилах), ремонт цистерн паливних, масляних та прісної води, ремонт гвинто-стернового комплексу, ремонт систем головного двигуна.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають