9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

У Львові запропонували побудувати патронний завод

У п’ятницю, 21 січня, у Львові в приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу відбулась підсумкова нарада “Укроборонпрому” за минулий рік. Також було озвучено про плани побудувати патронний завод.

Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, у порівнянні з 2020 роком. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Dailylviv.com.

Водночас, як зауважив мер Львова Андрій Садовий, авіаційно-ремонтний завод має амбіцію розширити діяльність і почати обслуговувати також і цивільну авіацію, а це для міста означає додаткові робочі місця і розвиток галузі.

blank
Фото: Дивись.info

Керівництво «Укроборонпрому» розповіло, що торік заклали міцний фундамент для трансформації Концерну в сучасну високотехнологічну прозору оборонну компанію для подальшого розвитку його науково-технічного й виробничого потенціалу.

«Ми повинні думати над тим, чим буде воювати та перемагати Україна й у цій війні, і у війнах майбутнього. Світ рухається у бік безпілотних систем, систем складних та пов’язаних між собою – взаємоінтегрованих. Систем, які можуть керуватись віддалено, можливо навіть з офісів. Ми маємо бути готові до цих викликів, ми повинні бути тими, хто буде це створювати», – наголосив генеральний директор Концерну Юрій Гусєв.

blank
Бронетранспортери БТР-3ДА після ремонту на ДП “Київський бронетанковий завод”. Фото пресслужби підприємства

Варто відзначити, що торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн у порівнянні з 2020 роком, а надходження від зовнішньоекономічної діяльності – $1 млрд 108,2 млн є найкращим показником з 2014 року.

«Ми повинні бути готові до дуже серйозної відсічі, відповідно – до найсучасніших технологій. Дякую, що за такий короткий час зуміли вибудувати таку серйозну команду. Ми, зі свого боку, допомагали та будемо допомагати, тому що це наш обов’язок.

Авіаційно-ремонтний завод у Львові має амбіцію розширити діяльність і почати обслуговувати також і цивільну авіацію. Для Львова це означає додаткові робочі місця і розвиток галузі. А це не може не тішити.

Разом з канадськими партнерами Укроборонпром планує будівництво патронного заводу в Україні. Моя пропозиція – однозначно будувати його саме у Львові. Адже ми маємо розташовувати свої стратегічні потужності якнайдалі від ворожого кордону», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають