9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

У Львові розпочали ремонт партії БМП-1 для Збройних сил України (фото)

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» (ЛБТЗ), яке входить до складу ДК «Укроборонпром», розпочало ремонт і модернізацію партії бойових машин піхоти БМП-1 для Збройних сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу концерну «Укроборонпром».

Фахівці підприємства стали до роботи з відновлення та модернізації, яка здебільшого полягає у встановленні сучасних навігаційних систем, систем зв’язку та управління вогнем тощо. Передати техніку замовнику планують до кінця поточного року.

«На виконанні цих завдань спеціалізується Житомирський бронетанковий завод, проте, з огляду на стислі строки та велику кількість бронетехніки, з якою наразі працюють наші колеги, було ухвалено рішення передати нам частину БПМ-1. Отже, у нас також кипить робота з їхнього відновлення», – зазначив керівник львівського підприємства Віктор Андрощук.

Сам же ЖБТЗ сьогодні активно працює над ремонтом та модернізацією бойових машин БМП-1 різних модифікацій, БМП-2 та БРЕМ-2. Нещодавно ми повідомляли, що завод передав Збройним силам України партію модернізованих БМП-2 та БРЕМ-2.

blank
БМП-2 відремонтовані на потужностях ДП “Житомирський бронетанковий завод”

Крім того, підприємство повідомило, що на базі власних потужностей вдалося запустити довгоочікуване виробництво корпусів для бронетранспортерів БТР-4Е, що кінцево виробляються у Харкові на базі ХКБМ.

blank
Відновлений броньований тягач середній БТС-4 силами ДП «Львівський бронетанковий завод». Фото: пресслужба ДК «Укроборонпром»

Нагадаємо, що ДП «Львівський бронетанковий завод» також активно працює над відновленням спеціальних машин для української армії. Фахівцями підприємства було передано партію броньованих тягачів середніх БТС-4 підрозділам Збройних сил України.

ДП «Львівський бронетанковий завод» (ЛБТЗ) має 77-річний досвід роботи та освоїв за останні роки ремонт і модернізацію практично всіх видів бронетехніки на гусеничному ходу, що знаходиться на озброєнні Збройних сил України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають