9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

У Києві завершили розробку та виготовлення нової командно-штабної машини для Таїланду (фото)

ДП «Київський бронетанковий завод», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», завершило збирання першого зразка командно-штабної машини (КШМ) БТР-4КШ-Т, яка розроблена на замовлення Королівського Тайського флоту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Фінальне пред‘явлення машини замовнику заплановано на 12 листопада, а відвантаження кінцевому споживачу – на початок грудня.

blank
Нова командно-штабна машина (КШМ) БТР-4КШ-Т виробництва ДП “Київський бронетанковий завод”. Фото пресслужби підприємства

КШМ створена на базі бронетранспортера БТР-4У, за технічною документацією, розробленою конструкторами Київського бронетанкового заводу у 2020 році.

У співпраці з ТОВ «НВК «Техавіаком» раніше (до 21.09.2020 – ТОВ «НВК «Чезара Техавіаком») на КШМ встановлено 12,7-мм уніфікований бойовий модуль «ІВА-М», апаратуру внутрішнього зв’язку і комутації, систему керування полем бою та систему відеоогляду та допомоги водію.

blank
Нова командно-штабна машина (КШМ) БТР-4КШ-Т виробництва ДП “Київський бронетанковий завод”. Фото пресслужби підприємства

У відділенні зв’язку має комфортно розміститися штабна група з восьми офіцерів.

Варто зауважити, що до підрозділів Збройних сил України постачаються інші варіанти КШМ на базі БТР-4 – БТР-4КШ та К-1450-02.

Так, влітку цього року КБТЗ виготовив перше шасі БТР-3 для командно-штабної К-1450-01 на основі базового шасі БТР-3КШ машини в інтересах ЗСУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають