9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

У Києві проводять завершальний етап випробувань модернізованого танку Т-72АМТ (фото)

ДП “Київський бронетанковий завод” проводить завершальний етап випробувань модернізованого танка Т-72АМТ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Завершальні випробування зі зважування модернізованої машини, створеної працівниками ДП “Київський бронетанковий завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, проводяться сьогодні, 11 червня, на території підприємства.

blank
Зважування Т-72АМТ на Київському бронетанковому заводі

Відзначається, що вже за кілька тижнів фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки підготують комплексний висновок щодо випробувань усіх характеристик танку.

blank

Нагадаємо, Т-72АМТ серійно виготовляється на “Київському бронетанковому заводі” і є модернізованою версією радянського танку Т-72А. На початку цього року, підприємство відвантажило Збройним силам три десятків таких машин.

Як повідомлялося раніше, оновлена версія танку останнім часом проходила випробування на Чернігівщині. Зокрема були проведені ходові та підводні випробовування, а також тестування можливості вести вогонь високоточним протитанковим снарядом “Комбат” від ДККБ “Луч”.

Відомо, що модернізований танк отримав посилений захист завдяки встановленню нового покоління динамічного захисту “Ніж”, сучасні прилади нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами третього покоління, оновлений нічний приціл 1К13, комплект з цифрової радіостанції Aselsan та супутникової навігаційної апаратури СН-3003 “Базальт”.

blank
Дослідний зразок танку Т-72. Фото: Міноборони

Крім того, було покращено й ходові можливості бронемашини. Зокрема танк отримав нові обрезинені та з резинометалевим шарніром гусениці, більш потужний двигун В-84-1 на 840 к.с. Водночас механік-водій Т-72АМТ зможе використовувати камеру заднього ходу, що дозволить значно спростити керування танком.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають