9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

У Києві продемонстрували автопоїзд для забезпечення роботи військових водолазів (фото)

У Києві, в рамках виставки «Цифрове майбутнє армії», що проходила з 13 по 17 жовтня, продемонстрували мобільний водолазний комплекс на базі автомобіля КрАЗ-250 (6х4) з причепом МАЗ-5224В.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АвтоЦентр.

Він призначений для перевезення водолазів, обладнання та забезпечення водолазних спусків та робіт двох водолазів у шланговому спорядженні на глибині до 20 м. А також – проведенні навчально-тренувальних спусків двох водолазів за всіма повітряними режимами. Крім того, комплекс забезпечує проживання особового складу, що задіюється для водолазних спусків та робіт.

Представлене шасі КрАЗ-250 (6х4) вантажопідйомністю 14,57 тонн випущено ще 1987 року та оснащено дизельним двигуном ЯМЗ-238 робочим об’ємом 14 860 см куб. та потужністю 240 к. с.

blank

Що ж до заскленого фургона, з характерними бічними скосами даху, то це типовий кузов К-257, який використовувався для різних цілей. Наприклад, для важких майстерень МРДБ та МШК-1 для ремонту блоків двигунів або шліфування колінчастих валів.

У них також розміщувалося обладнання модернізованої автомобільної кисневидобувної станції АКДС-70М2 з компресором, спеціальними місткостями та робочими місцями для персоналу. На причепі в ній перевозили автономний електроагрегат потужністю 200 кВт для вироблення струму 380В.

blank

Представлений на виставці КРАЗ-250 у складі мобільного водолазного комплексу має наступну комплектацію. Це компресор для заряджання апаратів повітрям до 300 бар, з комплектом для ремонту та технічним обслуговуванням. Помпа водолазна (630/500/10/90). Газовий редуктор для балонів (поз. 3) 300 – 20 бар., манометри.

Фільтр повітря для дихання середнього тиску (манометр, надлишковий клапан). Портативна колонка розподілу тиску для дихання на двох водолазів (ящик, кейс, підключення не менше двох джерел повітря, клапан надлишкового тиску, манометр тиску основної магістралі, роздача на двох водолазів з вентилями, пневмоглибокоміри на двох водолазів).

blank

Дизельний генератор потужністю 8 кВт на 380В (на представленій машині – бензиновий генератор 5,5 кВт на 230В). А також GPS-навігатор та додаткові речі та обладнання для організації побуту екіпажу та оперативної групи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають