9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

У Києві на воду спустили артилерійський катер для Військово-морських сил України

Сьогодні у Києві для Військово-морських сил ЗС України спустили на воду малий броньований артилерійський катер “Гюрза-М”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Спуск відбувався на урочистій церемонії на підприємстві “Кузня на Рибальському”.

По завершенню всіх заводських випробувань він відправиться своїм ходом до Одеси, де розпочне державні випробування за результатами яких надійде до складу ВМС ЗС України.

2 квітня 2019 року в Києві на заводі "Кузня на Рибальському" спущений на воду черговий малий броньований артилерійський катер для ВМС ЗС України. Заходи першого етапу Стратегії Військово-Морських Сил ЗС України – 2035 виконуються за планом. Курс на відбудову військово-морських спроможностей України, надійний захист нашого моря і здатність перемагати сильнішого противника – незмінний. Міцніють українські ВМС – сильнішою стає країна і весь Український народ??

Опубліковано ВМС ЗС України Вівторок, 2 квітня 2019 р.

Цей катер почали будувати минулого року та під час закладки восьмого малого броньованого артилерійського катера 58155 шифр «МБАК» та третього десантно-штурмового проекту 58503 типу «Кентавр-ЛК» у лютому 2019-го року на підприємстві проводили роботи з його збирання.

До складу ВМС ЗС України вже введено 6 малих броньованих артилерійських катерів, два з яких – «Бердянськ» та «Нікополь» були захоплені Росією 25 листопада 2018 року.

Останні новини:

Зараз читають