9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

У Десантно-штурмових військах тестують парашутні системи Airborne Systems (фото)

Українські десантники розпочали підготовку інструкторів парашутних систем Airborne Systems.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Для опанування сучасних американських парашутних систем спеціального призначення були залучені найбільш досвідчені військовослужбовці Десантно-штурмових військ ЗСУ. Після всебічного освоєння закордонних парашутів, вони стануть інструкторами, які надалі займуться навчанням та підготовкою особового складу десантних підрозділів.

blank

Відзначається, що під час навчань, в рамках підконтрольної експлуатації парашутних систем спеціального призначення, що проходять на Житомирщині, військові використовують парашути типу “Крило”. Завдання ускладнюється тим, що американські системи суттєво відрізняються від радянських та українських аналогів та мають значну кількість особливостей.

blank

Окрім підготовки інструкторів-спецпризначенців, також проходить тестування керованих систем точного повітряного десантування вантажів двох типів. Подібні системи, розроблені все тією ж Airborne Systems North America, мають різну вантажність та деякі відмінності у застосуванні.

blank

За словами військових, вироби Airborne Systems суттєво перевершують можливості старих парашутних платформ радянського зразка.

“Похибка в точності доставки вантажу становить лише кілька десятків метрів. А саме десантування не обов’язково проводити в районі ураження ППО противника”, – відзначив командувач Десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають