9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

У 2021 році ХКБМ має виготовити понад 70 бронетранспортерів БТР-4

 • У четвер, 4 лютого, Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський в рамках робочого візиту на Харківщину відвідав ДП “Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О. О. Морозова”.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

  На ХКБМ Олег Уруський перевірив стан готовності підприємства для серійного виробництва замовлених у цьому році в рамках ДОЗ понад 70 нових бронетранспортерів БТР-4.

  “Під час візиту на підприємство в мене було два завдання: подивитися на готовність виконання державного оборонного замовлення і друге – обговорити з фахівцями, співробітниками ті проблеми, які є на сьогодні у виробництві цієї техніки”, – відзначив очільник Мінстратегпрому.

  За його словами, нещодавно військовослужбовці Збройних сил України в зоні проведення Операції Об’єднаних сил висловили йому низку зауважень щодо експлуатації нових БТР-4.

  Фото: Facebook сторінка Віцепрем’єр-міністра – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського

  З огляду на побажання безпосередніх експлуатантів бронетехніки, Віцепрем’єр-міністр обговорив з фахівцями ХКБМ шляхи усунення зауважень та напрями вдосконалення вітчизняних бронетранспортерів.

  За результатами візиту Олег Уруський відзначив потенційну готовність харківського підприємства до виконання держзамовлення.

  Фото: Facebook сторінка Віцепрем’єр-міністра – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського

  “Вважаю, що за умов належної організації роботи всіх учасників процесу виробництва вдасться вчасно виконати оборонне замовлення щодо даної техніки. Ми врешті маємо прийти до того, щоб поставлені замовником завдання виконувалися якісно та у визначений термін”, – резюмував Віцепрем’єр-міністр України.

  КШМ на базі БТР-4 Фото: НГУ

  Нагадаємо, у цьому році ДП ХКБМ має зібрати для Збройних сил 77 нових бронетранспортерів. 17 машин (15 лінійних БТР-4Е, БТР-4К та БРЭМ-4РМ) виготовлять у звичайній комплектації, а ще 60 (на потреби морської піхоти ВМСУ) будуть у новому, адаптованому для підвищення плавучості варіанті.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  Зараз читають

  Сербія та Угорщина збудували газопровід в обхід України для експорту російського газу

  Сербська компанія Srbijagas і угорська FGSZ завершили будівництво лінійної частини газопроводу-перемички між двома країнами, якою Угорщина зможе...

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний...

  Міненерго опрацьовує можливість виробництва водню за допомогою атомної енергетики

  У Міністерстві енергетики обговорюють можливість виробництва кліматично нейтрального водню за допомогою атомної енергії, також розглядають виробництво на...

  В Україні створять міжнародний центр підготовки пілотів

  Збройні сили України разом із закордонними партнерами розглядають доцільність створення в Україні міжнародного центру підготовки пілотів.